Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Latviju valsts vizītē apmeklēs Īrijas prezidents


alternative text
Pirmdien, 2018. gada 18. jūnijā, Latviju valsts vizītē apmeklēs V.E. Īrijas prezidents Maikls D. Higinss un viņa dzīvesbiedre Sabina Higinsa.

Vizītes laikā paredzēta Īrijas prezidenta un viņa dzīvesbiedres tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni un Ivetu Vējones kundzi Rīgas pilī. Pēc tam abi pāri piedalīsies svinīgajā ziedu nolikšanas ceremonijā pie Brīvības pieminekļa. Savukārt Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Īrijas prezidents dāvinās grāmatu Tautas grāmatu plauktam. Īpaša vizītes programma paredzēta abu prezidentu kundzēm, apmeklējot Latvijas Nacionālo mākslas muzeju.

Lai akreditētos vizītes atspoguļošanai, lūdzam līdz ceturtdienai, 14. jūnijam, plkst. 15.00 Valsts prezidenta kancelejai uz e-pastu prese@president.lv atsūtīt šādu informāciju par katru akreditējamo personu:

  1. medija nosaukums
  2. vārds, uzvārds
  3. personas kods
  4. fotogrāfija (pases formāts)
  5. amats medijā
  6. kontakttālrunis
  7. redaktora vārds, uzvārds, kontakttālrunis

Lūdzam ņemt vērā, ka pēc noteiktā termiņa saņemtie akreditācijas pieteikumi var netikt apstrādāti, kā arī Valsts prezidenta kanceleja vietas ierobežojumu dēļ saglabā tiesības atteikt akreditāciju.

 

Citas ziņas