Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents: drukāto mediju pieejamība visā Latvijā ir demokrātijas jautājums


alternative text

Valsts prezidents Egils Levits šodien sarunā ar Latvijas Preses izdevēju asociācijas pārstāvjiem Guntaru Kļavinski un Māri Anču izteica stingru atbalstu tam, lai visā Latvijā cilvēkiem par saprātīgu cenu būtu pieejami drukātie mediji, un tas ir konstitucionāls jautājums.  “Sarunā ar lēmumu pieņēmējiem es stingri norādīšu, ka šis nav komerciāls jautājums, bet gan Latvijas kopējās informatīvās telpas jautājums un konstitucionāls jautājums,” sacīja E. Levits.

Kā jau ziņots, preses izdevēji ir saskārušies ar problēmu par drukātās preses piegādēm, jo "Latvijas Pastam" pagaidām nav piešķirts valsts finansējums drukātās preses piegāžu kompensēšanai.

E.Levits interesējās par asociācijas redzējumu uz ilgtermiņa risinājumu iespējām, atzīstot, ka aktuālajai problēmai par drukātās preses piegādes kompensēšanu būtu jāatrod pagaidu risinājums, bet starplaikā jārada stratēģisks ilgtermiņa risinājums.

Valsts prezidenta Egila Levita tikšanās ar Latvijas Preses izdevēju asociācijas pārstāvjiem

Birkas:


Citas ziņas